RMC1/20-7870FPA
MFR.Part #
RMC1/20-7870FPA
JLCPCB Part #
C6653995
Description
-55℃~+155℃ 50mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS