RMC1/4K5113FTE
MFR.Part #
RMC1/4K5113FTE
JLCPCB Part #
C20095047
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS