RPC20162JTP
MFR.Part #
RPC20162JTP
JLCPCB Part #
C2597325
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS