RPC50102JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC50102JTE
JLCPCB Part #
C2597689
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS