RPC35681JTE
MFR.Part #
RPC35681JTE
JLCPCB Part #
C4038850
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS