RN73H2ETTD25R2C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD25R2C50
JLCPCB Part #
C4344578
Description
25.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS