RPC35394JTE
MFR.Part #
RPC35394JTE
JLCPCB Part #
C2597855
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS