RLC16-R150FTP
MFR.Part #
RLC16-R150FTP
JLCPCB Part #
C2597599
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 150mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS