RPC35300JTE
MFR.Part #
RPC35300JTE
JLCPCB Part #
C4203902
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS