RPC35275JTE
MFR.Part #
RPC35275JTE
JLCPCB Part #
C4242820
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS