RMC1/2K6980FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6980FTE
JLCPCB Part #
C7055304
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS