RGC1/16SK1404FTH
MFR.Part #
RGC1/16SK1404FTH
Description
-55℃~+155℃ 1.4MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS