RPC35184JTE
MFR.Part #
RPC35184JTE
JLCPCB Part #
C2597819
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS