RPC35183JTE
MFR.Part #
RPC35183JTE
JLCPCB Part #
C2597831
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS