RPC35180JTE
MFR.Part #
RPC35180JTE
JLCPCB Part #
C2597853
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS