RPC35166JTE
MFR.Part #
RPC35166JTE
JLCPCB Part #
C2597820
Description
-55℃~+155℃ 16MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS