RPC35161JTE
MFR.Part #
RPC35161JTE
JLCPCB Part #
C2597901
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS