RN73H2ETTD18R7D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD18R7D100
JLCPCB Part #
C4181729
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS