RPC35123JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC35123JTE
JLCPCB Part #
C2597845
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS