RPC35121JTE
MFR.Part #
RPC35121JTE
JLCPCB Part #
C2597818
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS