RPC35120JTE
MFR.Part #
RPC35120JTE
JLCPCB Part #
C2597878
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS