RPC32751JTP
MFR.Part #
RPC32751JTP
JLCPCB Part #
C2597412
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS