RMC1/8K4751DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4751DTP
JLCPCB Part #
C20095175
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS