RGC1/16K1134BTP
MFR.Part #
RGC1/16K1134BTP
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS