SR1206JR-7T2K4L
MFR.Part #
SR1206JR-7T2K4L
JLCPCB Part #
C6683869
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS