RGC1/10C2491FTP
MFR.Part #
RGC1/10C2491FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS