RMC1/8-682JTP
MFR.Part #
RMC1/8-682JTP
JLCPCB Part #
C20095096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS