RPC32201JTP
MFR.Part #
RPC32201JTP
JLCPCB Part #
C2597511
Description
-55℃~+155℃ 200V 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS