RPC16203JTP
MFR.Part #
RPC16203JTP
JLCPCB Part #
C2596883
Description
-55℃~+155℃ 150V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS