RPC20186JTP
MFR.Part #
RPC20186JTP
JLCPCB Part #
C4229099
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS