TNPU080536K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU080536K5BZEN00
JLCPCB Part #
C3938472
Description
-55℃~+125℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS