RPC20151JTP
MFR.Part #
RPC20151JTP
JLCPCB Part #
C2597367
Description
-55℃~+155℃ 150V 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS