RLC35K1R20JTE
MFR.Part #
RLC35K1R20JTE
JLCPCB Part #
C2597556
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 667mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS