RPC162R0JTP
MFR.Part #
RPC162R0JTP
JLCPCB Part #
C4035721
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS