RMC1/20-4870FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4870FPA
JLCPCB Part #
C6397200
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS