RLC63-R130JTE
MFR.Part #
RLC63-R130JTE
JLCPCB Part #
C2598225
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 130mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS