RPC16204JTP
MFR.Part #
RPC16204JTP
JLCPCB Part #
C2596887
Description
-55℃~+155℃ 150V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS