RGC1/10C1180BTP
MFR.Part #
RGC1/10C1180BTP
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS