RLC10-R680JTH
MFR.Part #
RLC10-R680JTH
JLCPCB Part #
C2596936
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 125mW 680mΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS