RPC16123JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RPC16123JTP
JLCPCB Part #
C2596885
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS