RPC16133JTP
MFR.Part #
RPC16133JTP
JLCPCB Part #
C2596881
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS