RMC1/8-910JTP
MFR.Part #
RMC1/8-910JTP
JLCPCB Part #
C7055655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS