RMC1K8453FTE
MFR.Part #
RMC1K8453FTE
JLCPCB Part #
C6397858
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS