RMC1/8-5601FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/8-5601FTP
JLCPCB Part #
C6977742
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS