RLC35-R082JTE
MFR.Part #
RLC35-R082JTE
JLCPCB Part #
C2597543
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 667mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS