RMC1/8-473JTP
MFR.Part #
RMC1/8-473JTP
JLCPCB Part #
C6188076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS