RMC1/4-910JTE
MFR.Part #
RMC1/4-910JTE
JLCPCB Part #
C6187789
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS