RMC1/20-124JPA
MFR.Part #
RMC1/20-124JPA
JLCPCB Part #
C7344077
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS