RMC1/4-7504FTE
MFR.Part #
RMC1/4-7504FTE
JLCPCB Part #
C20094455
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS