RMC1/4-750JTE
MFR.Part #
RMC1/4-750JTE
JLCPCB Part #
C20094456
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS